Produženje roka studiranja po "starom" programu do 2013!

Saznajte više o fakultetu

Produženje roka studiranja po "starom" programu do 2013!

UNREAD_POSTPostao/la xyz » pet, 13. sij 2012, 19:07

Kao što vidite iz naslova molim da mi se jave svi koji su zainteresirani za produženje roka do 2013! na sljedeći mail: 16meridijan@gmail.com

Podrav svima :grin:
xyz
Upravo došao
Upravo došao

Re: Produženje roka studiranja po "starom" programu do 2013!

UNREAD_POSTPostao/la LLMB0611 » pon, 7. svi 2012, 16:48

vidim forum je poprilično mrtav....

ima li ikakvih informacija vezano uz ovu temu???? ja kad sam zadnji puta plačao za pravo polaganja ispita, u referadi sam pitao ima li nas još puno, rekli su mi da nas ima dosta...pa mislim da bi trebalo nešto učiniti po ovom pitanju, jer što ćemo ako ne produže? :shock: hoće nas ukinut? :shock: na bolonju teško da će nas prebacit :hmm:
LLMB0611
Forumaš
Forumaš

UNREAD_POSTPostao/la kikin007 » pon, 7. svi 2012, 23:33

LLMB0611 je napisao/la:vidim forum je poprilično mrtav....

ima li ikakvih informacija vezano uz ovu temu???? ja kad sam zadnji puta plačao za pravo polaganja ispita, u referadi sam pitao ima li nas još puno, rekli su mi da nas ima dosta...pa mislim da bi trebalo nešto učiniti po ovom pitanju, jer što ćemo ako ne produže? :shock: hoće nas ukinut? :shock: na bolonju teško da će nas prebacit :hmm:

kolko ja znam 160 vas ima...(provjereno manje više), a pribacit ce vas na bolonju :-D i to na godinu di vam je ostao predmet...ako niste dali analizu onda 1. KAKO? POJMA NEMAM :cool: :excl: :question: :excl: :question:
Vettel je prvak, Kimi je king!!!
"Aerodinamikom se bave oni koji ne znaju napraviti dobre motore..."- Enzo Ferrari
kikin007
Ovisnik
Ovisnik

UNREAD_POSTPostao/la LLMB0611 » uto, 8. svi 2012, 10:37

što ćemo morat upisat i slušat ili što??? mislim da su razlike dosta velike u predmetima :shock:
LLMB0611
Forumaš
Forumaš

UNREAD_POSTPostao/la Dreed » sub, 12. svi 2012, 2:58

Situacija je zasad ovakva: ima nas oko 115, od toga 15-ak ima samo diplomski i očekuje se da će oni diplomirati do kraja rujna. Vjerojatno će još i više naravno, ali svejedno ostaje velik broj ljudi koji imaju po 3 i više ispita. Sve u svemu jedna cijela armija ljudi. Toliko o brojkama.
Druga stvar je da su na fakultetu od sveučilišta dobili odgovor da mogu promijeniti staru odluku 'do kraja rujna 2012.' ali onda moraju mijenjati statut fakulteta tako da je to još u radovima kako, šta, gdje, točno pravno valjda napisati. Zasad je loše prošlo na odboru (pretpostavljam za nastavu) ne znam tko je u sastavu(svakako dekan, prodekan...), naime očito da se profesorima (njih samo par) ne sviđa slabi odaziv našeg ljudstva na dosadašnje ispite pa zbog toga ne vjeruju u neki dobitak sa produljenjem na godinu dana. Vjerojatno i zato što misle da će se ljudi prebaciti na bolonju, jer to uvijek ostaje kao opcija, samo što će se o uvjetima priznavanja ispita odlučivati posebno za svakoga, pa tako da možete završiti i na drugoj godini. Ali o tom potom.
Tako da je bolje još malo pričekati pa da vidimo kakva će biti odluka vijeća koja će vjerojatno tamo negdje u lipnju raspravljati o tome na sjednici. Njima se baš ne žuri sa odlukom, srećom ni nama, bar ne još jednu godinu,http://www.youtube.com/watch?v=IaHuzlPmrko vjerojatno da vide kako će se naše studentske brojke pomaknuti (ili ne). U svakom slučaju odluka će doći 'na vrijeme' prije kraja rujna :grin:
Do tada po mome mišljenju trebali bi možda malo organizirati naše redove, predlažem tešku ofenzivu, nešto slično onome što neki slave na '1. maj' jer kada dođe vrijeme za onu drugu veću akciju u kolovozu bit će vjerojatno za nas kasno. http://www.youtube.com/watch?v=tMhkBOUtMG0#t=73s
Cilj koji predlažem je lobiranje profesora/asistenata/studenata/sve koji se nalaze u fakultetskom vijeću da ostvarimo produljenje za još jednu godinu. Trebalo bi ih uvjeriti da je to najjednostavnije, da će faks direktno dobiti i više para od svih studenata koji plaćaju. Da će sigurno još više ljudi diplomirati do tada i da si smanjuju muke tom odlukom....... Način na koji to postići je da sve svoje poznanike profesore i ostale koji ih poznaju direktno verbalno ili drukčije animirate tom temom na par minuta dok ih ne uvjerite da produže rok.
Ili neki drugi način, povedite svoju djecu, mačke bilo što da izazovete simpatije, pišite pisma, mejlove, fejs, šta ja znam, bilo šta, glavno da uspije, mislim da sredstvo ne trebamo birati. Kasnije možemo odgovarati za (ne)djela. Samo ne zaboravite ponesti pravu pancirku: http://www.youtube.com/watch?v=1OZS6wem7OQ
Jednog dana za par godina neki će se ovih trenutaka sjećati i biti će zahvalni na tome, možda čak i vaša djeca kad budu jela kruha sa geodetskog stola.

Popis članova vijeća: http://www.geof.unizg.hr/index.php?fakultetsko_vijece=1&asc=zvanje.id%20DESC,%20akademski_stupanj.id%20DESC,osobe.fv%20DESC,%20osobe.prezime%20ASC jel ovdje possible SQLIA - nebitno :smile:
"Život ti se pretvara u ono što misliš."
(Marko Aurelije)
Dreed
Regularni posjetitelj
Regularni posjetitelj

UNREAD_POSTPostao/la LLMB0611 » sub, 12. svi 2012, 9:24

trebamo definitivno sve pokušat da produžimo nekako rok. jer koliko znam neki su već uspjeli (fer i pravo do 2013. ako sam dobro čuo) onda bi se morali i mi potrudit da dobijemo produženje...

i još jedna stvar, ako već neće produžit, onda nek nam barem daju rokove u 9. mj. da riješimo max ispita što možemo da onda kod eventualnog prebacivanja stvarno ne završim na 2-3 godini...
LLMB0611
Forumaš
Forumaš

UNREAD_POSTPostao/la fifi » pon, 14. svi 2012, 11:04

Ajmo ljudi!!!! AJMOooooo.

Puno ljudi je još ostalo. Ja sam mislio da nas je puno manje.Dreed super ti je ideja o lobiranju (prava europejska :smile: ). Želimo ni više ni manje nego još 365 dana. Živili Saša, Tin i Kedžo! :1eye:
Smrt u toni prašine.
fifi
Ovisnik
Ovisnik

UNREAD_POSTPostao/la LLMB0611 » pon, 14. svi 2012, 13:11

imamo li uopće još predstavnika studenata po starom programu koji bi možda i mogao nešto učiniti???
LLMB0611
Forumaš
Forumaš

UNREAD_POSTPostao/la Dreed » pon, 14. svi 2012, 13:55

LLMB0611 je napisao/la:imamo li uopće još predstavnika studenata po starom programu koji bi možda i mogao nešto učiniti???

Nažalost nemamo, ali mislim da bi ovi koji sada jesu morali po definiciji biti na našoj strani bez obzira na njihove osobne ili neke drukčije stavove samo zbog jedne činjenice, a to je studentska solidarnost. Nadam se da će netko od njih vidjeti ove poruke i shvatiti koliko je nama bitno da se ostvare naše ideje i da ih iz istog razloga i oni sami promoviraju. Jer da ponovim, oko 100 ljudi je velika brojka.
Koliko vidim ogromno je velik postotak ženskih predstavnika u studentskom zboru, što je jako zanimljivo. Nadam se da je to znak da se stvari na geodetskom fakultetu mijenjaju na bolje. :smile:

e, da za fifi-jevu ideju novih rokova na drugim temema foruma, to bi bilo super, jer zasad alternativa je loša, ali nažalost mislim da će to biti teško ostvariti jer način razmišljanja profesora je da svejedno premalo ljudi dolazi na ispite i to ne bi nimalo promijenilo situaciju. :sad:
"Život ti se pretvara u ono što misliš."
(Marko Aurelije)
Dreed
Regularni posjetitelj
Regularni posjetitelj

UNREAD_POSTPostao/la Gost » čet, 24. svi 2012, 10:23

Trebali bi se jedan dan skupit svi mi na faksu i otic razgovarati sa prodekanom i dekanom ili sa kim vec treba .Vidim u prijasnjim postovima da su dopustili na drugim fakultetima produljenje roka tako da nije do svecilista , nego o faksu ovisi dali ce mo dobiti jos godinu. To bi se trebali po mogucnosti sto prije skupit jer su profesori nemilosrdni
Gost

UNREAD_POSTPostao/la pajo » čet, 24. svi 2012, 12:27

Slazem se ,stvarno nebi trebalo ostati na tome da nesto napravimo nego svi ljepo doc na fak i pitati ih kako dalje.
Ima sada vec dosta primjere koko studenti padaju na drugim komisijama i tako dalje da sve nenabrajam a niko nista ne reagira na to.uglavnom ja sam za da se skupimo da vidimo na cemu smo i da si svako moze planirat dalje.
pozz
pajo
Forumaš
Forumaš

UNREAD_POSTPostao/la darackomarac » pet, 1. lip 2012, 15:54

Pozdrav,

navodno je jucer odobreno produzenje roka do 2013. !!!

Prijedlog: Mozemo se naci u utorak kad je teorija na kavi :)

Sretno svima.
manje=više
darackomarac
Forumaš wanna-be
Forumaš wanna-be

UNREAD_POSTPostao/la fifi » sub, 2. lip 2012, 15:57

A kad će se točno znati da li je odobreno produženje??
Smrt u toni prašine.
fifi
Ovisnik
Ovisnik

UNREAD_POSTPostao/la LLMB0611 » pon, 4. lip 2012, 10:53

koliko je to sigurno? :hmm: nemoj se igrat sa takvim stvarima :angry:
LLMB0611
Forumaš
Forumaš

UNREAD_POSTPostao/la darackomarac » uto, 5. lip 2012, 14:59

Poz,

evo potvrđeno je produženje! Uvjeti detaljnije još nisu poznati!

Sretno. :smile:
manje=više
darackomarac
Forumaš wanna-be
Forumaš wanna-be

UNREAD_POSTPostao/la chuljo » sri, 18. srp 2012, 17:33

Ajde ljudi drago mi je da su vam produžili rokove, al mislim da sad stvarno trebate zapet. Pa stari je program ukinut pred 7 godina.
Znam da vi radite i imate puno drugih obaveza, vjerujem da ste većina već u braku i da imate djecu i zato sretno s tih par ispita što Vam je ostalo i nemojte si dozvolit da opet za godinu dana ovisite o nekome.
SRETNO
Marino Čuljat
chuljo
Teški ovisnik
Teški ovisnik

UNREAD_POSTPostao/la skaljari » ned, 5. kol 2012, 19:10

i kakve su sanse da se to produzi?
skaljari

Natrag na Faks općenito

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.